Letní tábory v JO Kněžmost

V letošním létě v jezdeckém oddíle proběhlo 5 táborů, čtyři příměstské a jeden pobytový.

Veškeré tábory, které v roce 2017 proběhly v JO Kněžmost byly podporovány z programu MŠMT.

Všechny tábory proběhly v příjemné prázdninové atmosféře, počasí bylo vždy nakloněno našim aktivitám. Během táborů něchyběly výlety na Valečov, k suhrovickým rybníkům a do Drhlen. Také jsme na Brodku koně plavili a hráli s dětmi několik her v terénu. Nejoblíbenější hra letošních prázdnin, bylo hledání barevných papírových koníku při procházce s koňmi na Hrádku. Během táborů jsme s dětmi probrali i mnoho témat z oblasti nauky o koních a hráli mnoho pohybových her např. skok do výšky, či překážková dráha na jízdárně kde si děti vždy rády hrají na koně. Na pobytovém táboře nechyběla ani noční bojovka a vaření kotlíkové polévky na ohni. Pobytový tábor zpestřila a ochotná výpomoc SDH Kněžmost, kteří při výpadku proudu přijeli napojit naše žiznivé koně a děti osprchovali hasičskou stříkačkou.
S klidem a rádi uzavíráme krásné táborové prázdniny s dětmi. Všechny aktivity proběhly podle plánu. Mnoho našich oddílových dětí se zdokonalilo v jezdeckých aktivitách, některé z nich již bez problémů jezdily samostatně.
Opět velmi děkuji všem vedoucím i pomocníkům, bez nich by to nešlo!
Barboře Kafkové Jašekové, Anně Indrákové, Michele Vitmajerové, Tereze Hrubošové, Evě Karáskové, Pavlíně Veselé, Aničce Baličové a Míše Klainové. Dále i všem ochotným pomocnicím: Aničce Bradáčové, Lucii Volfové, Marušce a Gábině Adamovým a Markétě Štychové. Zvláštní poděkování patří Veronice Séglové, která s námi na táborech strávila celé prázdniny.

Napsat komentář