Romantické stylové apartmány se nacházejí v prostorech bývalého vodního mlýna, jehož historie sahá až do konce 15 stol.

Pokud zvolíte naše ubytování, vrátíte se rázem do doby našich babiček a prababiček, přenesete se do selského obydlí na konec 19. stol. Budete stoupat po dřevěném schodišti do podkrovních prostor, kde Vás čeká stylové ubytování osvětlené petrolejkami a zařízené původním nábytkem. Můžete tak prožít romantické chvíle v prostřední venkovské roubené chalupy s výhledem na pasoucí se koně, krávu a další zvířecí osazenstvo selského dvora.

Loučném mlýně naleznete útulné ubytování, které zahrnuje 2 apartmány, vybavené kuchyňkou, TV a 6 lůžky. Všechny postele mají zdravotní matrace, manželská postel obsahuje matraci vcelku. Každý apartmán má Wifi připojení.

Vedle ubytování nabízíme i velkou společenskou místnost, která je vybavena sedacími polštáři a molitany, vhodná pro 12 – 18 osob pro různá setkání. Místnost lze upravit dle obsahu setkání.

Dále nabízíme velmi stylové wellness „U mlejnského kola“, kterému dominuje zachovalé 300 let staré mlejnské kolo, nabízíme saunu (finská/infra), vířivku.
Pro děti nabízíme setkání se zvířaty na statku, kráva, koza, ovce, kachny, dále svezení na ponících do krásné přírody kolem statku, který leží na pomezí Českého ráje.

/Home/